DS noweDr n. med. Dorota Socha  (poprzednie nazwisko– Socha-Korybalska),  (przyjmuje  dzieci i dorosłych) specjalista radiolog po 5 latach praktyki w Centrum Onkologii- Instytucie im. M. Skłodowskiej – Curie w Warszawie, w latach 1995-2000. Doświadczona w badaniach USG, zwłaszcza sutków oraz w biopsjach pod kontrolą USG. Członek komisji egzaminacyjnych w egzaminach specjalizacyjnych z radiologii, wizytator prywatnych praktyk radiologicznych Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku, specjalista w audytach ISO.
W latach 2001-2004 kierownik Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałam w 2006r. Tematem pracy doktorskiej jest diagnostyka raka płuca. Akademię Medyczną w Gdańsku ukończyłam w 1992r. W Szkole Głównej Handlowej w Warszawie ukończyłam studium podyplomowe z zakresu ”Zarządzanie zakładami ochrony zdrowia” w 2002 roku. Jestem członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego (European Society of Radiology),Towarzystwa Marii  Skłodowskiej-Curie w Hołdzie. Moje zainteresowania to rozwój osobisty, książki.

Z powodów organizacyjnych i zdrowotnych pracuję w ograniczonym zakresie, głównie w gabinecie w Redzie.

 

                                                                                                                                                                                           

                                                                 Dr Ewa Dąbrowska- Zuber (przyjmuje  dzieci i dorosłych) – Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 1979 r., jest specjalistą radiologii i diagnostyki obrazowej. Posiada również doświadczenie zawodowe jako lekarz poradni ogólnej i anestezjolog. Pracowała jako radiolog w Wielkiej Brytanii. W latach 2001- 2015– była kierownikiem Zakładu Diagnostyki Obrazowej w Szpitalu św. Wojciecha na Zaspie i współuczestniczyła w wykształceniu wielu młodych radiologów. W latach 2015- 2016 – Kierownik Pracowni RTG i USG w Szpitalu Reumatologicznym w Sopocie. Uczestniczyła w kursach polskich i zagranicznych.
Jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego i Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego.Posługuje się językiem angielskim i francuskim.
Dwoje dzieci Dr Zuber jest lekarzami.

 

 

 

 

zdjęcie MICHAŁ poprawioneDr Michał Kaczkowski  (przyjmuje  dzieci i dorosłych) ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny w 2010 r., a specjalizację odbywał w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie. Tytuł specjalisty uzyskał po zdaniu Europejskiego Egzaminu Specjalizacyjnego (European Diploma in Radiology) w 2017 roku. Posługuje się językiem angielskim.
Z badań radiologicznych szczególnym zainteresowaniem darzy badania USG.
Prywatnie jest Tatą 5 dzieci.

 

 

 

Ania P.Dr Anna Płuciennik (przyjmuje  dzieci i dorosłych) –  Absolwentka wydziału lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Szpitalu Specjalistycznym im. F. Ceynowy w Wejherowie zdobywając szerokie doświadczenie zawodowe zarówno w zakresie diagnostyki nagłych przypadków jak i badań ambulatoryjnych.
W 2019r.  w Wiedniu zdała europejski egzamin specjalizacyjny EDIR uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Zajmuje się diagnostyką obrazową dzieci oraz dorosłych, oprócz radiologii klasycznej w szczególności ceni sobie ultrasonografię, gdyż bezpośredni kontakt z ludźmi i pomaganie innym przynoszą jej ogromną satysfakcję.

 

 

 

Obecnie na emeryturze, ale jest z nami jako Nauczyciel, Mentor i Przyjaciel. Dr Danuta Piórkowska – Socha–  radiolog z doświadczeniem, wieloletni współpracownik Pana Doktora Zbigniewa Niżnikiewicza. Wiedzę z zakresu badań ultrasonograficznych zdobyła w ośrodkach akademickich w Warszawie. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Była zatrudniona w Szpitalach: Miejskim w Gdyni oraz w Wejherowie.

zdj1 zdj2 zdj3

 

Ania KDr Anna Siewruk- Kalicka- specjalista patomorfolog. Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 1996 roku, tytuł specjalisty uzyskała w 2003 roku. Jest Zastępcą Zakładu Patomorfologii Szpitala Specjalistycznego św.Wojciecha w Gdańsku-Zaspie. W Gdyńskich Gabinetach USG wykonuje Biopsje Aspiracyjne Cienkoigłowe pod kontrolą USG – piersi, tarczycy, węzłów chłonnych, tk. miękkich, narządów położonych powierzchownie.

 

 

 

 

basiaDr n.med. Barbara Opielowska – NowakSpecjalista Kardiolog (przyjmuje pacjentów pełnoletnich). Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w  1992 r. Pracuje w II Klinice Kardiologii i Elektroterapii Serca w UCK w Gdańsku. Specjalizacje – kardiologia, choroby wewnętrzne.
Leczone choroby – zaburzenia rytmu serca, choroba wieńcowa, niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia lipidowe, rehabilitacja kardiologiczna. Posługuje się językiem angielskim.

 

 

 

 

 

zdj dr BartekDr Bartłomiej Płuciennik urolog (przyjmuje pacjentów od 16 roku życia). Jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Miejskim w Toruniu, gdzie zdał Lekarski Egzamin Państwowy z najlepszym wynikiem w Kujawsko – Pomorskiej Izbie Lekarskiej w roku 2012. Posiada tytuł specjalisty urologa FEBU, który uzyskał zdając europejski egzamin EBU z najlepszym wynikiem w roku 2020. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach. Wykonuje USG układu moczowego oraz męskich narządów płciowych. Zainteresowania zawodowe: onkologia urologiczna, kamica układu moczowego, łagodny rozrost gruczołu krokowego, mało inwazyjne  techniki operacyjne (laparoskopia, endourologia)
Jego hobby to sport motocyklowy oraz kolarstwo górskie.

 

 

zdj karolina.Dietetyk Karolina Gorzkiewicz  – dyplomowany specjalista ds. żywności i żywienia oraz technolog żywności (przyjmuje  dzieci i dorosłych) Studia podyplomowe, liczne kursy, sympozja naukowe i doświadczenie dają Pani Karolinie  poczucie kompetencji w obszarze Jej specjalizacji. Połączenie tych dwóch specjalności pozwala lepiej zrozumieć potrzeby żywieniowe Jej pacjentów, a 19 lat w zawodzie to baza doświadczeń budująca silne filary specjalizacji. Ważną fazą drogi zawodowej Pani Karoliny była praca w Puckim Hospicjum stworzonym przez Księdza Jana Kaczkowskiego. Od wielu lat  związana również z Pomorzem, gdzie prowadzi szkolenia i warsztaty  z zakresu prawidłowego żywienia, warsztaty kulinarne, zajęcia edukacyjne dla dorosłych i dzieci. Pływa na desce, podróżuje i od wielu lat morsuje w okresie od jesieni do wiosny. Jako mama wychowuje nastoletniego syna.