DS noweDr n. med. Dorota Socha (poprzednie nazwisko– Socha-Korybalska), specjalista radiolog po 5 latach praktyki w Centrum Onkologii- Instytucie im. M. Skłodowskiej – Curie w Warszawie, w latach 1995-2000. Doświadczona w badaniach USG, zwłaszcza sutków oraz w biopsjach pod kontrolą USG. Członek komisji egzaminacyjnych w egzaminach specjalizacyjnych z radiologii, wizytator prywatnych praktyk radiologicznych Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku, specjalista w audytach ISO.
W latach 2001-2004 kierownik Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałam w 2006r. Tematem pracy doktorskiej jest diagnostyka raka płuca. Akademię Medyczną w Gdańsku ukończyłam w 1992r. W Szkole Głównej Handlowej w Warszawie ukończyłam studium podyplomowe z zakresu ”Zarządzanie zakładami ochrony zdrowia” w 2002 roku. Jestem członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego (European Society of Radiology),Towarzystwa Marii  Skłodowskiej-Curie w Hołdzie. Moje zainteresowania to rozwój osobisty, książki.

Z powodów organizacyjnych i zdrowotnych pracuję w ograniczonym zakresie, głównie w gabinecie w Redzie.

 

                                                                                                                                                                                           

                                                                 Dr Ewa Dąbrowska- Zuber – Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej
w Gdańsku w 1979 r., jest specjalistą radiologii i diagnostyki obrazowej. Posiada również doświadczenie zawodowe jako lekarz poradni ogólnej i anestezjolog. Pracowała jako radiolog w Wielkiej Brytanii.
W latach 2001- 2015– była kierownikiem Zakładu Diagnostyki Obrazowej w Szpitalu św. Wojciecha na Zaspie i współuczestniczyła w wykształceniu wielu młodych radiologów. W latach 2015- 2016 – Kierownik Pracowni RTG i USG w Szpitalu Reumatologicznym w Sopocie. Uczestniczyła w kursach polskich i zagranicznych.
Jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego i Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego.Posługuje się językiem angielskim i francuskim.
Dwoje dzieci Dr Zuber jest lekarzami.

 

 

 

 

zdjęcie MICHAŁ poprawioneDr Michał Kaczkowski ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny w 2010 r., a specjalizację odbywał w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie. Tytuł specjalisty uzyskał po zdaniu Europejskiego Egzaminu Specjalizacyjnego (European Diploma in Radiology) w 2017 roku. Posługuje się językiem angielskim.
Z badań radiologicznych szczególnym zainteresowaniem darzy badania USG.
Prywatnie jest Tatą 5 dzieci.

 

 

 

Ania P.Dr Anna Płuciennik –  Absolwentka wydziału lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Szpitalu Specjalistycznym im. F. Ceynowy w Wejherowie zdobywając szerokie doświadczenie zawodowe zarówno w zakresie diagnostyki nagłych przypadków jak i badań ambulatoryjnych.
W 2019r.  w Wiedniu zdała europejski egzamin specjalizacyjny EDIR uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Zajmuje się diagnostyką obrazową dzieci oraz dorosłych, oprócz radiologii klasycznej w szczególności ceni sobie ultrasonografię, gdyż bezpośredni kontakt z ludźmi i pomaganie innym przynoszą jej ogromną satysfakcję.

 

 

 

Obecnie na emeryturze, ale jest z nami jako Nauczyciel, Mentor i Przyjaciel. Dr Danuta Piórkowska – Socha–  radiolog z doświadczeniem, wieloletni współpracownik Pana Doktora Zbigniewa Niżnikiewicza. Wiedzę z zakresu badań ultrasonograficznych zdobyła w ośrodkach akademickich w Warszawie. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Była zatrudniona w Szpitalach: Miejskim w Gdyni oraz w Wejherowie.

zdj1 zdj2 zdj3

 

Ania KDr Anna Siewruk- Kalicka- specjalista patomorfolog. Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 1996 roku, tytuł specjalisty uzyskała w 2003 roku. Jest Zastępcą Zakładu Patomorfologii Szpitala Specjalistycznego św.Wojciecha w Gdańsku-Zaspie. W Gdyńskich Gabinetach USG wykonuje Biopsje Aspiracyjne Cienkoigłowe pod kontrolą USG – piersi, tarczycy, węzłów chłonnych, tk. miękkich, narządów położonych powierzchownie.

 

 

 

 

basiaDr n.med. Barbara Opielowska – NowakSpecjalista Kardiolog. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w  1992 r. Pracuje w II Klinice Kardiologii i Elektroterapii Serca w UCK w Gdańsku. Specjalizacje – kardiologia, choroby wewnętrzne.
Leczone choroby – zaburzenia rytmu serca, choroba wieńcowa, niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia lipidowe, rehabilitacja kardiologiczna. Posługuje się językiem angielskim.

 

 

 

 

 

 

 

dr JerzyDr hab. n. med. Jerzy Jankau – specjalista chirurgii plastycznej
i rekonstrukcyjnej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 1993 roku, trzy lata później ukończył specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej.
W 1997 roku otrzymał tytuł doktora nauk medycznych.
W 2003 roku został specjalistą chirurgii plastycznej,  a w 2012 roku przyznano mu habilitację.
Od 2015 jest ordynatorem oddziału chirurgii plastycznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, GUMed w Gdańsku.

 

 

 

zdj dr BartekDr Bartłomiej Płuciennik urolog. Jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Miejskim w Toruniu, gdzie zdał Lekarski Egzamin Państwowy z najlepszym wynikiem w Kujawsko – Pomorskiej Izbie Lekarskiej w roku 2012. Posiada tytuł specjalisty urologa FEBU, który uzyskał zdając europejski egzamin EBU z najlepszym wynikiem w roku 2020. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach
i szkoleniach.Wykonuje USG układu moczowego, oraz męskich narządów płciowych.            Zainteresowania zawodowe: onkologia urologiczna, kamica układu moczowego, łagodny rozrost gruczołu krokowego, mało inwazyjne  techniki operacyjne (laparoskopia, endourologia)
Jego hobby to sport motocyklowy oraz kolarstwo górskie.

zdj karolina.Dietetyk Karolina Gorzkiewicz  – dyplomowany specjalista ds. żywności i żywienia oraz technolog żywności. Studia podyplomowe, liczne kursy, sympozja naukowe i doświadczenie dają Pani Karolinie  poczucie kompetencji w obszarze Jej specjalizacji. Połączenie tych dwóch specjalności pozwala lepiej zrozumieć potrzeby żywieniowe Jej pacjentów, a 19 lat w zawodzie to baza doświadczeń budująca silne filary specjalizacji. Ważną fazą drogi zawodowej Pani Karoliny była praca w Puckim Hospicjum stworzonym przez Księdza Jana Kaczkowskiego. Od wielu lat  związana również z Pomorzem, gdzie prowadzi szkolenia i warsztaty  z zakresu prawidłowego żywienia, warsztaty kulinarne, zajęcia edukacyjne dla dorosłych i dzieci. Pływa na desce, podróżuje i od wielu lat morsuje w okresie od jesieni do wiosny.
Jako mama wychowuje nastoletniego Syna.